Diskuze

Jméno :-):-(
Zpráva
Kontrolní součet: 6 + 8 =
17.09. 07:16MarieAhoj, bude možné koupit lístky na dnešní Budějice na místě???
13.09. 21:53Tonda RauerTomasz, ano koncert ve Zlíně je přesunut na rok 2021
13.09. 11:23Tomasz Dobrý den, to znamená, že koncert ve Zlíně je přesunut do roku 2021? S pozdravem z Polska
10.09. 21:24Tonda RauerAhoj, nějak jsem tady dlouho neodpovídal, takže pro všechny. Z tour HARLEJ 25 LET momentálně platí koncerty 15.9. DEPO PLZEŇ jako náhrada za koncert z 3.4. a platí také 17.9. ČESKÉ BUĎEJOVICE - Letní kino HÁJEČEK jako náhrada za 9.4., ostatní koncerty se přesouvají na rok 2021 a protože už nechceme dělat další zmatky v datech, zveřejníme termíny až bude 100% jisté, že koncerty půjdou odehrát. Vzhledem k tomu, že nechceme příjít o kontakt s vámi, snažíme se doplnit menší koncerty, které se snad budou moci dále uskutečňovat, takže platí termíny, které se budou aktuálně objevovat tady na webu. Co se týče vstupného na přeložené koncety, tak myslím, že si každý může ověřit, že pro kapely se skutečně o žádnou bezúročnou půjčku nejedná. peníze pořadatel inkasuje z předprodejních sítí až po řádném proběhnutí akce. Proto se taky vrácení vstupného řeší s předprodejní sítí a ne s námi. Nebojte se nikdo o svoje peníze nepřidete, všechny koncerty odehrajeme jak jen to bude možné. Řešili jsme i možnost odehrát na jednom místě více menších koncertů, ale chceme s vámi oslavit naše výročí tak, jak jsme plánovali i když třeba až o rok později. Navíc by vznikal další problém jak zařídit, že část lidí má dorazit jeden den a část druhý atd... Věřím, že chápete jak moc nás tahle situace štve a věřím, že chápete, že se celý team kolem Harleje snažil najít možnost jak za Vámi dorazit. Taky pořád věřím, že celá tahle pitomá doba brzy skončí a my Vám to čekání budeme moci vynahradit. Držte se a pokud to půjde, tak neztrácejte dobrou náladu.
05.09. 23:23VlaďkaAhojky, jak to je s koncertem v Jihlavě? Vstupenky jsou pořád prodávané na 3. 10., ale v koncertech už uvedený není.
05.09. 11:13IvoZdravím všechny, já jsem dneska zjistit, že přeložený koncert v Brně měl být 27.9. a Harlej v tento den hraje v Milevsku. No počkám jak se to vyvine.
04.09. 19:18fanoušekOK chápu vás a samozřejmě jsou to vaše vložené peníze a vaše věc.Podotýkám,že svým názorem jsem se nechtěl nikoho dotknout.
04.09. 16:02Michal a VendulaPokud napisu,ze je nam to lito,ale penize potrebuji ted vlozit do neceho jineho,tak tim nenapadam kapelu HARLEJ !!!Jen se ptam-zda jdou vratit penize a nikomu po tom nic neni.S klukama to nema co do cineni,znovu opakuji NEMA!!!
04.09. 11:57fanoušekAhoj všem ,musím se kapely Harlej zastat.Vím že v těch lupenech máte peníze,ale určitě o ně nepřijdete.Všechny kapely,které měly mít velké koncerty to tak byly nuceni udělat,jak naše tak světové.A jak znám Tondu tak proto udělal vše,aby to mohly odehrát.Vím,že to kapelu hodně mrzí,protože už to překládaj potřetí a sami neví co bude dál.Dále vím že jsou lidi z téhle hnusné doby podráždění a flustrovaní.Já se jim vůbec nedivím,protože to mám to samé.Všem přeji pevné zdraví,vím o čem mluvím a držte se.Protože,jak všechno začíná tak i končí.
03.09. 17:21hana lichájak to tu čtu, mám dost...takže milá skupino Harlej, v létě jsem si odskočila na jeden koncert do Olomouce a vstupenku do Prahy hlídám jao oko v hlavě, vydržím a kdykoli dáte povel, že hrajem, sednu do káry a valím za váma na koncert přeju hodně zdaru a ať se daří...a těm co tady píší, že lístky jsou bezúročná půjčka....poradila bych tři kroky dozadu, rozběh a jebni hlavou do zdi...BO!!!
02.09. 16:09Rosta Bezurocna pujcka pro umelce viz. Zlin .....Vratte laskave prachy a klidne hrejte on line...Co vy na to ?
01.09. 16:18Michal a VendulaAhoj,bohuzel a moc neradi....vraci se vstupne za neuskutecnene koncerty v Ostrave a v Praze?Mame v tom dost penez a radeji si koupime vonave nove lupeny,az akce bude 100%.Vasi verni z Ovy.
22.08. 12:00AnnaAhooj, budou se ve Svitavách prodávat lístky na místě? Děkuji
20.08. 21:33HonzaAhoj,rád bych se zeptal jak to bude s koncertem v Plzni. Někde je termín 28.9. na Lokomotivě, někde zase 15.9. v DEPU, tak co je teda správně? Nebo budete hrát dvakrát, jednou venku a jednou v hale?
19.08. 16:59Tonda RauerEvo, vím, že je to situace "na hlavu padlá", ale prosím, počkej ještě pár dní. Momentálně usilujeme o to, abychom mohli některé koncerty ještě odehrát ve venkovním prostředí a tudíž jste si je mohli užít bez roušek a větším počtu lidí. Tím by se ještě i termín Jihlavského koncertu posunul. Doufáme, že tu informaci budeme mít ještě do konce týdne nebo začátkem příštího. Díky.
19.08. 13:46EvaAhoj vážená skupino Harlej, lístky na váš koncert jsem dostala jako dárek na můj svátek, posouváním termínů, né vaší vinou , se ho bohužel nemůžu v Jihlavě zúčastnit, proto bych potřebovala poradit, jak vrátit lístky, které byly kupovány přes portál.. může mi někdo poradit jak na to?? Předem moc děkuji za pomoc a jsem s pozdravem Eva
17.08. 23:50Tonda RauerFanoušku ano, na palici už to fakt je V podstatě každej den náš managing řeší jak tu situaci vyřešit tak, aby jsme mohli koncerty odehrát co možná nejdříve.
17.08. 23:47Tonda RauerMíro nešlo Musíš si ho chytit na koncertě
17.08. 20:04fanoušekZa chvíli máte ject ty odložené šnůry po těch halách.A od 1 září akce vevnitř pro 5OO lidí a ještě z rouškama.Toto nevím jak to dopadne a už je to na palici.Hodně sil, zdraví a pevných nervů.
15.08. 23:11MiraZdraví Tony šlo by někde sehnat tričko co máš letos na sobě na koncertech díky
Web vytvořilo: Zawoko NET s.r.o. HARLEJ - oficielní webové stránky skupiny | Pro média